Hikayemiz

DalindanLezzet.com’un serüveni maceracı iki endüstri mühendisi İrem ve Mustafacan’ın Politecnico di Milano Üniversitesi’ne Pazarlama ve Tüketici Analizi üzerine yüksek lisans eğitimine gitmesiyle başlar.

İtalya’daki doğal yaşam ve çevre duyarlılığından etkilenen idealist mühendisler eğitim süresince üretim-tüketim alışkanlıkları üzerine gözlem yaparlar. Türkiye’de ulaşılabilir doğal tarım ürünlerinin üretim ve tedarik sürecindeki zorlukların insan sağlığına negatif yansımasının farkına vardıklarında markalaşma fikri de filizlenir.

Yüksek lisans sonrası Mustafacan’ın aile mirası topraklarda üretim yaparak bu geleneği online mecrada bir üst seviyeye taşıma ve problem çözme isteği,  İrem’in metropol koşturmasındaki insanların hayat kalitesini artırmaya yönelik arzusuyla birleşir ve Nisan 2020’de DalindanLezzet.com olarak hayata geçer.

DalindanLezzet.com bugün insanları doğal tarım ürünü tüketme ve sürdürülebilir yaşam anlayışına teşvik etme prensibi ile hizmet veren online doğal meyve ve sebze mağazasıdır.

Mağazamızdan bir kaç tıkla yaptığınız tüm alışverişlerinizi kendi bahçelerimizden ve kendini doğal tarıma adamış yerel çiftçilerle dayanışma içerisinde tedarik ediyoruz. Bütün bunları yaparken sürdürülebilir paketleme anlayışı ile gelecek nesiller için daha iyi bir coğrafya bırakma amacıyla özveriyle çalışıyoruz.

Doğal tarım yapıyoruz

Ne yediğini önemsiyoruz

Ne yediğinin farkında olmanı istiyor, dengeli tüketmen için küçük miktarlar sunuyoruz.

Dayanışmayla çalışıyoruz

Tedarik sürecinde yerel üreticilerle yardımlaşarak ürünlerinizi sizlere ulaştırıyoruz.

Katkısız doğal tarım ürünleri

Biyolojik mücadele ile korunan, doğal beslenen ürünleri tedarik ediyoruz.

Modern tarım uygulamaları

Topraktan en yüksek verimi almak için modern yöntemler kullanıyoruz.

We Are Farmers

Katie Harrison

Barber

Sadia Morrison

farmers

Katie Harrison

farmers

John Javan

Barber