www.DalindanLezzet.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünler Yurtiçi Kargo güvencesiyle tarafınıza ulaştırılır. 

Kargo bedeli 130₺ olup tüm siparişlerinizde standarttır.

800₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedavadır.

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren sipariş sırasına göre  gönderilmektedir.

Pazartesi ve salı verilen siparişler ertesi gün, çarşamba, perşembe ve cuma verilen siparişler ise cumartesi günü, cumartesi ve pazar verilenler ise pazartesi kargoya verilir.

*Çarşamba günü verilen siparişler gönderi adresinin yakınlığına bağlı olarak perşembe günü de kargolanabilir. 

Paketleme sürecinden toplanma sürecine kadar tüm işimiz insan emeği ile şekillenmektedir. Bazen önüne geçemediğimiz sorunlar nadir de olsa yaşanabilmektedir. Eğer siparişiniz yoğunluk durumunda size eksik gönderildiyse bunun için öncelikle özür dileriz. Bu gibi durumlarda eksik ürünün tekrar kargolanması tarafımızdan yapılmamaktadır. Telafi olarak bir sonraki siparişe ek olarak gönderilmektedir veya tarafınıza para iadesi yapılmaktadır.

Konunun telafisi için WhatApp hattımıza mesaj göndermeniz yeterlidir.

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, taze meyve/sebze ve hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek DalindanLezzet.com’a iletilmesi ve problemin yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız.

Taze meyve ve sebzelerde iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Herhangi bir sebepten ötürü kullanılmayacak durumda olan  size ulaşan ürünler için değişim talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile tarafınıza bilgilendirme gönderilir.

DalindanLezzet’li günler dileriz.

Siparişinizin gönderim durumunu hesabım sayfanızdan ve size mail olarak gelen kargo takibi linkinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

DalindanLezzet’li günler dileriz.