Bahçelerimiz Hakkında Genel Bilgiler

DalındanLezzet.com‘a ait Muz bahçelerinin 78 dönümünde kapalı muz yetiştirilmektedir. Kapalı muz bahçemiz Manavgat Çavuşköy mevkiinde yer almaktadır. Açık tarla muzumuz ise Alanya Karagedik mevkiinde olup toplam 12 dönümdür.

Avokado bahçelerimizin ise 10 dönümü Alanya Türkler mevkiinde, 15 dönümü ise Alanya Toslak mevkiinde bulunmaktadır.

Muz bahçelerimizin belirli kısımlarında örtü altında ejder (pitaya) meyvesi de üretilmektedir.

Mango, passiflora, papaya ve kumquat (kumkuat, kamkat) gibi tropikal meyveler ise avokado bahçelerimizin kenar kısımlarında yer almaktadır.

Portakal, limon, mandalina ve keçiboynuzu bahçelerimiz ise dedemizin evinin bulunduğu Sugözü mevkiinde olup yaklaşık 10 dönüm büyüklüktedir.

Kivi üretimimiz ise Alanya Türktaş yaylasında 6 dönüm bahçe içerisinde yapılmaktadır.

Tedariğini sağladığımız diğer ürünler ise bölgemizde yer alan komşu bahçelerimizden  tedarik edilmektedir.

Ürünlerimiz ve Çalışma Prensiplerimiz Hakkında

DalındanLezzet markası olarak temsil ettiğimiz değerler; ürünlerimiz, üretim ve operasyon süreçlerimiz ile şekilleniyor. 

DalindanLezzet.com ‘dan satın aldığınız hiçbir üründe herhangi bir katkı maddesi, GDO, ilaç kalıntısı gibi zararlı bileşenler kesinlikle bulunmamaktadır. Bahçemizde bulunan tüm bitkilerimizin doğal beslenebilmesi için gerekli minarelleri doğal gübre ile toprağın fiziksel ve kimyasal yapısını bozmadan sağlamaktayız. Sentetik kimyasal katkı maddesi kullanmadığımız gibi bitkilerimizin etrafında çıkan yabani otları da elle sökmekteyiz. Tüm bu zorlu süreci en doğal şekilde sürdürdüğümüz için ürünlerimizin arkasındaki insan emeğinin karşılığını da bahçelerimizde çalışan herkes için maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.  

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için yenilenebilir kaynaklardan üretilen, tamamen geri dönüştürülebilir, yüksek kalite ve dayanıma sahip ambalaj üreten bir firma ile çalışarak ürünlerimizi bu ambalajlar içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Sürdürülebilir materyaller ve yöntemler ile ürünün maliyeti, dolayısıyla fiyatı  artıyor olsa da yediğiniz ürünün kalitesinin de doğru oranda arttığını bilmenizi isteriz.